Kardeşler Branda & Reklam

Kardeşler Branda & Reklam

Kardeşler Branda & Reklam - Organizasyon Brandaları, Ahır Brandaları, Kamyon Brandaları, Kafe Restoran Tenteleri

Kardeşler Branda & Reklam
0352 326 94 90 0533 748 29 37

Kardeşler Branda & Reklam - Organizasyon Brandaları, Ahır Brandaları, Kamyon Brandaları, Kafe Restoran Tenteleri
E-posta: ozkardeslerbranda38@gmail.com
Kocasinan Fabrika Brandası
Kapat

Kocasinan Fabrika Brandası

0352 326 94 90 0533 748 29 37 Mesaj Gönder

Kocasinan Fabrika Brandası Kardeşler Branda & Reklam - Organizasyon Brandaları, Ahır Brandaları, Kamyon Brandaları, Kafe Restoran Tenteleri. Kocasinan Fabrika Brandası

Kocasinan Fabrika Brandası

Kocasinan Fabrika Brandası Fabrika brandaları, fabrikaların ve malzeme depolarının branda ile ara bölme yapıp, fabrika veya depo içlerinde alan açılmasına bölümlerin birbirinden bağımsız hale gelmesine yardımcı olmaktadır.

Fabrika brandaları, Kocasinan fabrikaların ve malzeme depolarının branda ile ara bölme yapıp, fabrika veya depo içlerinde alan açılmasına bölümlerin birbirinden bağımsız hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca Fabrika brandaları, zaman, ihtiyaç ve maliyet üçgeninde maksimum faydayı sağlamak amacıyla tasarlanmış yapılardır. Fabrika içerisinde imalathaneler gibi geniş alanların bölümlere ayrılmasında kullanılır. Fabrika içerisinde soğuk-sıcak hava sürkülasyonunu minimuma indiren ışıklık bölümlerinden gelen güneş ışınlarını azaltmak için gölgelendirme yapıp ama gelen ışığı kesmeden yapılan işlemler fabrikaların günışığından maksimum yararlanmasını sağlamaktadır.

Fabrika brandaları, fabrikaların ve malzeme depolarının branda ile ara bölme yapıp, fabrika veya depo içlerinde alan açılmasına bölümlerin birbirinden bağımsız hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca Fabrika brandaları, zaman, ihtiyaç ve maliyet üçgeninde maksimum faydayı sağlamak amacıyla tasarlanmış yapılardır. Fabrika içerisinde imalathaneler gibi geniş alanların bölümlere ayrılmasında kullanılır. Fabrika içerisinde soğuk-sıcak hava sürkülasyonunu minimuma indiren ışıklık bölümlerinden gelen güneş ışınlarını azaltmak için gölgelendirme yapıp ama gelen ışığı kesmeden yapılan işlemler fabrikaların günışığından maksimum yararlanmasını sağlamaktadır.

Kategori: Fabrika Brandası

Kocasinan Fabrika Brandası Mesaj Formu

İsim:

Email:

Telefon:

Şehir:

Detay:

Güvenlik Kodunu Giriniz:

  Kodu Değiştir

Kocasinan Fabrika Brandası aşağıdaki mahallelerde de hizmetinizde

Ahi Evran Akçatepe Argıncık Alsancak Barboros Beşparmak Beyazşehir Boztepe Buğdaylı Camiikebir Cengiztopel Cırgalan Cumhuriyet Elagöz Erciyesevler Esentepe Fatih Fevzi Çakmak Fevzioğlu Gazi Osman Paşa Gevher Nesibe Hacısaki Hasanarpa Hilal Hoca Ahmet Yesevi İstasyon Kayabaşı Kocasinan Mehmet Akif Mevlana Mimarsinan Mithatpaşa Oruçreis Oymaağaç Örnekevler Plevne Sahabiye sanayi Sancaktepe Saraybosna Serçeönü Seyrani Sümer Şeker Şirinevler Talatpaşa Tanpınar Turgutreis Uğurevler Yavuzlar Yavuzselim Yazır Yenipervane Yenidoğan Yenişehir Yeşil Yıldızevler Yunusemre Ziyagökalp Zümrüt Amarat Ebiç Erkilet Himmetdede Güneşli Kuşçu Mahzemin Yemliha Düver

Fabrika Brandası

Kardeşler Branda & Reklam: 0533 748 29 37
© 2024 ozkardeslerbranda.com by Kardeşler Branda & Reklam | Anbar Mah. Nakliyeciler Sitesi Altınok Cad. No:50 KAYSERİ.

MesajYaz
-